خبر‌‌هایی از بازی جی‌تی‌ای جدید

شایعات و حرف و حدیث‌‌های زیادی درباره بازی جدید «Grand Theft Auto V» است، ولی هیچ یک به واقعیت نزدیک نبوده‌اند. تنها چیزی که از بازی «Grand Theft Auto V» می‌دانیم، این است که استودیوی «Rockstar Games» در حال ساخت این بازی زیباست؛ از آخرین سری این بازی یعنی «Grand Theft Auto IV» که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد، ۲ سال می‌گذرد.

 حال این سوال پیش می‌آید که «GTA V» کِی به طور رسمی‌معرفی خواهد شد! هفته پیش سایت «Game Informer» طی خبری اذعان کرده بود که بزودی این امر میسر می‌شود و دیری نگذشت که دیروز مجله معروف «Official Xbox Magazin» ( مجله اختصاصی Xbox ) طی خبری عنوان کرد که استودیوی Rockstar بزودی این بازی را معرفی می‌کند و این معرفی نیز در پایان تابستان امسال میسر می‌شود.

اگر این سخن حقیقت داشته باشد تا چندی دیگر همایش «Gamescom» در کلن آلمان برگزار می‌شود و این امکان وجود دارد که سازندگان بازی این عنوان در آنجا معرفی کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>